Radni w kadencji 2006-2010 |
Adela Maria Przybył Przewodnicząca Rady Miasta Radny Komitetu Wyborczego Samorządny Kalisz Okręg Wyborczy nr 1
| ||||||||
Jolanta Maria Mancewicz Wiceprzewodnicząca Rady Miasta Komitetu Wyborczego Wszystko dla Kalisza Okręg Wyborczy nr 2 Członkostwo w komisjach:
| ||||||||
Grzegorz Marcin Sapiński Wiceprzewodniczący Rady Miasta Komitetu Wyborczego Platforma Obywatelska RP Okręg Wyborczy nr 1 Członkostwo w komisjach:
| ||||||||
Andrzej Plichta Wiceprzewodniczący Rady Miasta Komitetu Wyborczego Prawo i Sprawiedliwość Okręg Wyborczy nr 2 Członkostwo w komisjach:
| ||||||||
Barbara Wrzesińska Komitetu Wyborczego Samorządny Kalisz Okręg Wyborczy nr 5 Członkostwo w komisjach:
| ||||||||
Radosław Krzysztof Kołaciński Komitetu Wyborczego Platforma Obywatelska RP Okręg Wyborczy nr 5 Członkostwo w komisjach:
| ||||||||
Tadeusz Krawczykowski (do 25 stycznia 2007 r.) Okręg Wyborczy nr
| ||||||||
Urszula Góral Komitetu Wyborczego Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Kaliskiej Okręg Wyborczy nr 1 Członkostwo w komisjach:
| ||||||||
Dariusz Grodziński Komitetu Wyborczego Platforma Obywatelska RP Okręg Wyborczy nr 3 Członkostwo w komisjach:
| ||||||||
Ireneusz Lewandowski Komitetu Wyborczego Samorządny Kalisz Okręg Wyborczy nr 3 Członkostwo w komisjach:
| ||||||||
Jerzy Ryszard Madejczyk Komitetu Wyborczego Wszystko dla Kalisza Okręg Wyborczy nr 4 Członkostwo w komisjach:
| ||||||||
Regina Maria Małecka Komitetu Wyborczego Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Kaliskiej Okręg Wyborczy nr 2 Członkostwo w komisjach:
| ||||||||
Włodzimierz Kazimierz Muth Komitetu Wyborczego Prawo i Sprawiedliwość Okręg Wyborczy nr 5 Członkostwo w komisjach:
| ||||||||
Bogdan Nowacki Komitetu Wyborczego Prawo i Sprawiedliwość Okręg Wyborczy nr 3 Członkostwo w komisjach:
| ||||||||
Marek Nowak Komitetu Wyborczego Wszystko dla Kalisza Okręg Wyborczy nr 5 Członkostwo w komisjach:
| ||||||||
Iwonka Urbanowska Komitetu Wyborczego Samorządny Kalisz Okręg Wyborczy nr 4 Członkostwo w komisjach:
| ||||||||
Aleksander Wawrzonowski Komitetu Wyborczego Samorządny Kalisz Okręg Wyborczy nr 3 Członkostwo w komisjach:
| ||||||||
Sławomir Mariusz Chrzanowski (od 29 listopada 2007 r.) Komitetu Wyborczego Platforma Obywatelska RP Okręg Wyborczy nr 2 Członkostwo w komisjach:
| ||||||||
Grzegorz Stanisław Chwiałkowski Komitetu Wyborczego Wszystko dla Kalisza Okręg Wyborczy nr 1 Członkostwo w komisjach:
| ||||||||
Artur Piotr Dembny (od 22 lutego 2007 r.) Komitetu Wyborczego SLD+SDPL+PD+UP LEWICA I DEMOKRACI Okręg Wyborczy nr 3 Członkostwo w komisjach:
| ||||||||
Mirosław Józef Gabrysiak Komitetu Wyborczego Wszystko dla Kalisza Okręg Wyborczy nr 3 Członkostwo w komisjach:
| ||||||||
Paweł Przemysław Gołębiak Komitetu Wyborczego Platforma Obywatelska RP Okręg Wyborczy nr 4 Członkostwo w komisjach:
| ||||||||
Kamila Manuela Majewska Komitetu Wyborczego SLD+SDPL+PD+UP LEWICA I DEMOKRACI Okręg Wyborczy nr 5 Członkostwo w komisjach:
| ||||||||
Roman Piotrowski Komitetu Wyborczego Prawo i Sprawiedliwość Okręg Wyborczy nr 1 Członkostwo w komisjach:
| ||||||||
Witold jan Sitarz Okręg Wyborczy nr
| ||||||||
Ewa Witczak Komitetu Wyborczego Samorządny Kalisz Okręg Wyborczy nr 2 Członkostwo w komisjach:
| ||||||||
Zbigniew Włodarek Komitetu Wyborczego Sojusz Lewicy Demokratycznej Okręg Wyborczy nr
| ||||||||
Filip Żelazny (do 25 marca 2010 r.) Okręg Wyborczy nr
| ||||||||
Radni poprzednich kadencji Wejdź do archiwum