Rozmiar tekstu:AAA     Kolor tekstu:     Kolor tła:      Język:
 Wyszukuj po słowie:   

 Jednostki Pomocnicze 


Kalisz - Widok z lotu ptaka
Foto: Wojciech Gorgolewski

  1.  Rada Osiedla Asnyka
    •  Siedziba:  ul. Ostrowska 64a , Telefon:  +48 627533750
    •  Przewodniczący Rady:  Aleksander Wawrzonowski
    •  Przewodniczący Zarządu:  Marek Kowalski
    • Wykaz ulic wchodzących w skład rady:

      ul. Adama Asnyka (nieparzyste nr 49 – 89 i parzyste nr 48 – 62) ul. Dworcowa (parzyste nr 2 – 16) ul. Górnośląska (parzyste nr 48 – 80a) ul. Kolejowa ul. Koszałka Opałka ul. Kresowa ul. Legionów (nieparzyste nr 33 – 49 i parzyste nr 44 – 68) ul. Marii Konopnickiej ul. Ostrowska (nieparzyste nr 45 – 95 i parzyste nr 38– 70) ul. Polna (nieparzyste nr 23 – 63) ul. Południowa (nieparzyste nr 13 – 17) ul. Serbinowska (nieparzyste nr 31 – 33 i parzyste nr 22 – 22a) ul. Skalmierzycka (nieparzyste nr 33 – 81 i parzyste nr 12 – 22)

  2.  Rada Osiedla Chmielnik
    •  Siedziba:  ul. Pomorska 7 (Szkoła Podstawowa Nr 11), Telefon:  +48 62 760 20 32
      603 887 520
    •  Przewodniczący Rady:  Jerzy Bartczak
    •  Przewodniczący Zarządu:  Marek Wielgosz
    • Wykaz ulic wchodzących w skład rady:

      Al. Gen. Władysława Sikorskiego ul. Artylerzystów ul. Borkowska ul. Botaniczna ul. Brzozowa ul. Bukowa ul. Cementowa ul. Ceramiczna ul. Chmielna ul. Cyprysowa ul. Czołgistów ul. Dębowa ul. Długa ul. Dobra ul. Drukarzy ul. Garncarska ul. Gdańska ul. Gdyńska ul. Geodetów ul. Gliniana ul. Grabowa ul. Grzybowa ul. Helska ul. Hutników ul. Jałowcowa ul. Jana Stanisławskiego ul. Jesionowa ul. Jodłowa ul. Juliusza Kossaka ul. Józefa Chełmońskiego ul. Józefa Wanata ul. Kasztanowa ul. Kaszubska ul. Kątna ul. Klonowa ul. Konińska ul. Kosynierów ul. Kręta ul. Leona Wyczółkowskiego ul. Makowa ul. Marynarska ul. Modrzewiowa ul. Olszowa ul. Partyzantów ul. Piotra Michałowskiego ul. Platanowa ul. Pomorska ul. Pucka ul. Pusta ul. Skarszewska ul. Sopocka ul. Sosnowa ul. Srebrna ul. Stawiszyńska (nieparzyste nr 1 – 191) ul. Stefana Rogozińskiego ul. Szeroka ul. Świerkowa ul. Topolowa ul. Toruńska ul. Warszawska (parzyste nr 2 – 88) ul. Wiatraki ul. Wierzbowa ul. Władysława Podkowińskiego ul. Włókniarzy ul. Wrzesińska (nieparzyste nr 19 – 27) ul. Zjazd

  3.  Rada Osiedla Czaszki
    •  Siedziba:  ul. Skalmierzycka 10, Telefon:  797 502 056
    •  Przewodniczący Rady:  Mirosław Nagórny
    •  Przewodniczący Zarządu:  Violetta Białożyk-Zduniak
    • Wykaz ulic wchodzących w skład rady:

      ul. Adama Asnyka (nieparzyste nr 1 – 47 i parzyste nr 2 – 46) ul. Cegielniana ul. Górnośląska (parzyste nr 2 – 46) ul. Handlowa ul. Józefa Sułkowskiego ul. Krucza ul. Legionów (nieparzyste nr 1 – 29a i parzyste nr 2 – 42) - budynek przemysłowy ul. Lipowa ul. Łączna ul. Nowy Świat (nieparzyste nr 1 – 51) ul. Ostrowska (nieparzyste nr 1 – 43 i parzyste nr 2 – 36) ul. Polna (parzyste nr 18 – 42) ul. Południowa (nieparzyste nr 1 – 11) ul. Przemysłowa ul. Rzemieślnicza ul. Skalmierzycka (nieparzyste nr 1 – 31b i parzyste 2 – 10a) ul. Stanisława Staszica (nieparzyste nr 37 – 59 i parzyste nr 32– 54) ul. Zgodna

  4.  Rada Osiedla Dobro
    •  Siedziba:  ul. Biskupicka 21, Telefon:  BRAK
    •  Przewodniczący Rady:  Jan Maślak
    •  Przewodniczący Zarządu:  Andrzej Sokół
    • Wykaz ulic wchodzących w skład rady:

      ul. Biskupicka (nieparzyste nr 21 – 25) ul. Dobrzecka (nieparzyste nr 99 – 193 i parzyste nr 80 – 186) ul. Korczak (nieparzyste nr 31 – 111 i parzyste nr 42 – 118) ul. Poznańska (parzyste nr 80 – 184) ul. Północna ul. Słoneczna ul. Walentego Stanczukowskiego (parzyste nr 2 – 24) ul. Wiejska

  5.  Rada Osiedla Dobrzec P
    •  Siedziba:  ul. H.Sawickiej 21 klatka 11, Telefon:  BRAK
    •  Przewodniczący Rady:  Mirosław Kędzia
    •  Przewodniczący Zarządu:  Jerzy Korzeniewski
    • Wykaz ulic wchodzących w skład rady:

      Al. ks. Jerzego Popiełuszki Al. Wojska Polskiego (parzyste nr 2 – 62 i nieparzyste nr 1 – 43) ul. Armii Krajowej ul. Biskupicka (nieparzyste nr 5 – 19) ul. Edwarda Polanowskiego ul. Hanki Sawickiej (parzyste) ul. Ignacego Adama Bujnickiego ul. Juliusza Bursche ul. ks. Henryka Kaczorowskiego ul. ks. Stanisława Piotrowskiego ul. ks. Wacława Blizińskiego ul. Marii Koszutskiej ul. Marii Skłodowskiej-Curie Plac Bohaterów Westerplatte ul. Stanisława Wojciechowskiego ul. Stefana Otwinowskiego ul. Sylwestra Szpilowskiego

  6.  Rada Osiedla Dobrzec W
    •  Siedziba:  ul. H.Sawickiej 21 klatka 11, Telefon:  BRAK
    •  Przewodniczący Rady:  Józef Strzelec
    •  Przewodniczący Zarządu:  Maria Matysiak
    • Wykaz ulic wchodzących w skład rady:

      ul. Graniczna (parzyste nr 74 – 82) ul. Hanki Sawickiej (nieparzyste) ul. Podmiejska (parzyste nr 24 – 56)

  7.  Rada Osiedla Kaliniec
    •  Siedziba:  ul. Serbinowska 27, Telefon:  BRAK
    •  Przewodniczący Rady:  Ludomira Nijakowska
    •  Przewodniczący Zarządu:  Lech Nowak
    • Wykaz ulic wchodzących w skład rady:

      Al. Wojska Polskiego (nieparzyste nr 55 – 73) ul. Bogumiła i Barbary ul. Górnośląska (nieparzyste nr 37a, 39 – 65, 67a) ul. Marii Dąbrowskiej ul. Młynarska (nieparzyste nr 29 – 131 i parzyste nr 14 – 28) ul. Polna (nieparzyste nr 1 – 21) ul. Serbinowska (parzyste nr 8 – 18) ul. Wąska (nieparzyste nr 25 – 43) ul. Widok (parzyste nr 58 – 74 i nieparzyste nr 37 – 51)

  8.  Rada Osiedla Korczak
    •  Siedziba:  ul. Dobrzecka 25, Telefon:  BRAK
    •  Przewodniczący Rady:  Matczak Robert
    •  Przewodniczący Zarządu:  Cichecki Zbigniew
    • Wykaz ulic wchodzących w skład rady:

      Al. Wojska Polskiego (parzyste nr 102 – 106) ul. Dobrzecka (nieparzyste nr 7 – 97 i parzyste nr 24 – 78) ul. Do Strugi ul. Graniczna (nieparzyste nr 1 – 49) ul. Jana Kochanowskiego ul. Korczak (parzyste nr 2 – 38a i nieparzyste nr 1 – 27) ul. Tadeusza Kulisiewicza ul. Ludowa ul. Adama Mickiewicza (nieparzyste nr 1 – 3 i parzyste nr 2 – 10) ul. Mylna ul. Obywatelska ul. Podmiejska (nieparzyste 35-41) ul. Poznańska (parzyste nr 8 – 78) ul. Ptasia ul. Mikołaja Reja ul. Robotnicza ul. Walentego Stanczukowskiego (nieparzyste nr 1 – 27) ul. Stanisława Staszica (nieparzyste nr 1 – 9 i parzyste nr 2 – 10a) ul. Urzędnicza ul. Wysoka (nieparzyste nr 5 – 19 i parzyste nr 2 – 20)

  9.  Rada Osiedla Majków
    •  Siedziba:  ul. J.Tuwima 2, Telefon:  797 502 059
    •  Przewodniczący Rady:  Anna Lisewska
    •  Przewodniczący Zarządu:  Małgorzata Trzęsowska
    • Wykaz ulic wchodzących w skład rady:

      Al. Wojska Polskiego (parzyste nr 178 – 180) ul. Aleksandra Fredry ul. Cypriana Godebskiego ul. Czesława Miłosza ul. Feliksa Karśnickiego ul. Gustawa Morcinka ul. Henryka Sienkiewicza ul. Henryka Wieniawskiego ul. Ignacego Kraszewskiego ul. Ignacego Paderewskiego ul. Jana Onufrego Zagłoby ul. Juliana Tuwima ul. Juliusza Osterwy ul. Józefa Koszutskiego ul. Józefa Piłsudskiego (nieparzyste nr 65 – 169 i parzyste nr 60 – 168) ul. Karola Szymanowskiego ul. Kokanińska (nieparzyste 1-9) ul. Kornela Makuszyńskiego ul Kwiatów Polskich ul. Leona Kruczkowskiego ul. Leopolda Staffa ul. Lucjana Szenwalda ul. Malinowa ul. Mieczysława Karłowicza ul. Miedziana ul. Morelowa ul. Poziomkowa ul. Róży Wiatrów ul. Spacerowa ul. Stanisława Kaszyńskiego ul. Stanisława Wyspiańskiego ul. Stawiszyńska (parzyste nr 32 – 190) ul. Stefana Żeromskiego ul. Tadeusza Boya – Żeleńskiego ul. Tadeusza Kubalskiego Wał Bernardyński (nieparzyste 11 – 79) ul. Wojciecha Bogusławskiego ul. Wrzesińska (nieparzyste nr 1 – 17) ul. Zofii Nałkowskiej ul. Żelazna ul. Żołnierska

  10.  Rada Osiedla Ogrody
    •  Siedziba:  ul.Szewska 1, Telefon:  BRAK
    •  Przewodniczący Rady:  Lidia Krzywoźniak
    •  Przewodniczący Zarządu:  Mieczysław Małecki
    • Wykaz ulic wchodzących w skład rady:

      ul. Agrestowa Al. Wojska Polskiego (parzyste nr 108 – 120) ul. Akacjowa ul. Brzoskwiniowa ul. Czereśniowa ul. Jagodowa ul. Jarzębinowa ul. Jaśminowa ul. Józefa Piłsudskiego (nieparzyste nr 1 – 35 i parzyste nr 2 – 32) ul. Kalinowa ul. Niska ul. Ogrodowa (parzyste nr 10 – 64, nieparzyste nr 11 – 67) ul. Orzechowa ul. Porzeczkowa ul. Poznańska (nieparzyste nr 15 – 207) ul. Rycerska ul. Sadowa ul. Szewska ul. Wiśniowa ul. Wydarte ul. Wysoka (nieparzyste nr 21 – 35 i parzyste nr 22 – 32)

  11.  Rada Osiedla Piskorzewie
    •  Siedziba:  ul. Złota 35, Telefon:  BRAK
    •  Przewodniczący Rady:  Jacek Jakubowski
    •  Przewodniczący Zarządu:  Violetta Kaczmarek
    • Wykaz ulic wchodzących w skład rady:

      Al. Wojska Polskiego (parzyste nr 122 – 176a) ul. Bażancia ul. Jana Długosza ul. Józefa Piłsudskiego (nieparzyste nr 37 – 63 i parzyste nr 34 – 58) ul. Majkowska (parzyste nr 6 – 34 i nieparzyste nr 5 – 21) ul. Mazurska ul. Piskorzewie (parzyste nr 6 – 12 i nieparzyste nr 9 – 21) ul. Przybrzeżna Wał Bernardyński (parzyste nr 2 – 52) ul. Wodna (nieparzyste nr 9 – 13) ul. Złota (nieparzyste nr 33 – 87 i parzyste nr 22 – 162)

  12.  Rada Osiedla Piwonice
    •  Siedziba:  Zespół Szkolno Przedszkolny nr 1 ul. Wykopaliskowa 45, Telefon:  +48 571 315 405 e-mail: zj57@wp.pl
    •  Przewodniczący Rady:  Zbigniew Jaworski
    •  Przewodniczący Zarządu:  Piotr Kaczmarek
    • Wykaz ulic wchodzących w skład rady:

      ul. Aleksandryjska ul. Antyczna ul. Ateńska ul. Biwakowa ul. Bizantyjska ul. Celtycka (nieparzyste nr 1 – 123 i parzyste nr 2 – 84) ul. Dacka ul. Etruska ul. Gajusza ul. Galijska ul. Galla Anonima ul. Gotów ul. Łąkowa ul. Łowiecka ul. Łucznicza ul. Łużycka ul. Macedońska ul. Marka ul. Miodowa ul. Myśliwska ul. Nad Prosną ul. Niedźwiedzia ul. Ogniskowa ul. Osadnicza ul. Panońska ul. Pasterska ul. Perska ul. Pokrzywnicka ul. Potokowa ul. Prastara ul. Przęślik ul. Ptolemeusza ul. Rodowa ul. Romańska (nieparzyste nr 1 – 19 i parzyste nr 2 – 20) ul. Rzymska ul. Sarmacka ul. Słowiańska ul. Spartańska ul. Starożytna ul. Szałasowa ul. Tacyta ul. Tarczowa ul. Termopilska ul. Toporowa ul. Torowa (nieparzyste nr 103 – 123) ul. Tracka ul. Turowa ul. Wenedów ul. Wykopaliskowa ul. Wypoczynkowa

  13.  Rada Osiedla Rajsków
    •  Siedziba:  ul.Rajskowska 4, Telefon:  BRAK
    •  Przewodniczący Rady:  Czesława Krymarys
    •  Przewodniczący Zarządu:  Jacek Olszyna
    • Wykaz ulic wchodzących w skład rady:

      Al. Walecznych ul. Ciesielska ul. Dolna ul. Dożynkowa ul. Duktowa ul. Grobla ul. Kniejowa ul. Kowalska ul. Lajkonika (nieparzyste nr 27 – 63 i parzyste nr 22 – 64) ul. Łęgowa ul. Łódzka (nieparzyste nr 1 – 129) ul. Murarska ul. Paprotna ul. Pionierska ul. Pisankowa ul. Pontonowa ul. Próżna ul. Przebierańców ul. Przesiekowa ul. Rajskowska ul. Rybacka ul. Rzeczna ul. Saperska ul. Sobótki ul. Sportowa ul. Stolarska ul. Topiel Wał Jagielloński Wał Jana Matejki ul. Wapienna ul. Warszawska (nieparzyste nr 13 – 15) ul. Wczasowa ul. Wiankowa ul. Zimna ul. Żwirowa

  14.  Rada Osiedla Rogatka
    •  Siedziba:  ul. Górnośląska 19, Telefon:  BRAK
    •  Przewodniczący Rady:  Małgorzata Cwojdzińska
    •  Przewodniczący Zarządu:  Halina Zimna
    • Wykaz ulic wchodzących w skład rady:

      Al. Wojska Polskiego (nieparzyste 75 – 95) ul. Boczna ul. Cmentarna ul. Dobrzecka (nieparzyste nr 1 – 5, parzyste nr 2 – 22) ul. Górna ul. Górnośląska (nieparzyste nr 1 – 37) ul. Harcerska (parzyste nr 2 – 12) ul. Jarosława Dąbrowskiego ul. Młynarska (nieparzyste nr 1 – 27 i parzyste nr 2 – 12) ul. Polna (parzyste nr 2 – 16 wyłączając nr 2a i 2b) ul. Poznańska (parzyste 2-6) ul. Stanisława Staszica (nieparzyste nr 11 – 35 i parzyste nr 12 – 28a) ul. Strzelecka ul. Wąska (nieparzyste nr 1 – 23) ul. Widok (nieparzyste nr 1 - 35d i parzyste nr 2 – 56)

  15.  Rada Osiedla Rypinek
    •  Siedziba:  ul.Kordeckiego 34 (Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 4), Telefon:  +48 627663206
    •  Przewodniczący Rady:  Kaparuk Daniel
    •  Przewodniczący Zarządu:  Tomczyk Alicja
    • Wykaz ulic wchodzących w skład rady:

      ul. Augustyna Kordeckiego ul. Baśniowa ul. Bolesława Chrobrego ul. Bolesława Krzywoustego ul. Bolesława Pobożnego ul. Braci Gillerów ul. Budowlanych ul. Chłodna ul. Czarna Droga ul. Częstochowska (nieparzyste nr 35 – 229 i parzyste nr 4 – 212h) ul. Elektryczna ul. Gwiaździsta ul. Henryka Brodatego ul. Karola Malaperta ul. Kazimierza Wielkiego ul. Koralowa ul. Krzywa ul. Księżnej Jolanty ul. ks. Józefa Sieradzana ul. Kubusia Puchatka ul. Lawendowa ul. Mieczysława Starego ul. Mieszka I ul. Parafialna ul. Parkowa ul. Polna (nieparzyste nr 63b – 133 i parzyste nr 50 – 156) ul. Południowa (parzyste nr 2 – 108) ul. Rusałki ul. Siewna ul. Stare Miasto ul. Stefana Batorego ul. Sylwiusza ul. Szwedzka ul. Tęczowa Wał Piastowski ul. Wielka ul. Wioślarska ul. Władysława Jagiełły ul. Władysława Łokietka ul. Wojciecha z Brudzewa ul. Wygon ul. Zapiecek ul. Zawodzie ul. Zdrojowa ul. Zielona

  16.  Rada Osiedla Śródmieście I
    •  Siedziba:  ul. Ciasna 16 (Gimnazjum Nr 2), Telefon:  +48 62 7676747
    •  Przewodniczący Rady:  Elżbieta Przybylska
    •  Przewodniczący Zarządu:  Bernard Niemiec
    • Wykaz ulic wchodzących w skład rady:

      Al. Wojska Polskiego (nieparzyste nr 115 – 201) ul. Adama Chodyńskiego ul. Alfonsa Parczewskiego ul. Babina ul. Biskupia ul. Browarna ul. Ciasna ul. Cicha ul. Franciszkańska ul. Fryderyka Chopina (parzyste nr 2 – 22 i nieparzyste nr 1 – 23a) ul. Garbarska ul. Główny Rynek ul. Grodzka ul. Kadecka ul. Kanonicka ul. Kazimierzowska ul. Kokanińska (nieparzyste nr 11 – 13a) ul. Kolegialna ul. Łazienna ul. 3-go Maja z targowiskiem ul. Majkowska (parzyste nr 2 – 4 i nieparzyste nr 1 – 3) ul. Mariańska ul. Gabriela Narutowicza ul. Niecała ul. Nowy Rynek ul. Piekarska ul. Piskorzewie (parzyste nr 2 – 4 i nieparzyste nr 1 – 7) ul. Piskorzewska Plac Jana Kilińskiego Plac Jana Pawła II Plac Św. Józefa ul. Prosta ul. Przechodnia ul. Rzeźnicza ul. Stawiszyńska (parzyste nr 2 – 30) ul. Sukiennicza ul. Szklarska ul. Śródmiejska (nieparzyste nr 1 – 25 i parzyste nr 2 – 16) ul. Św. Stanisława ul. Targowa Wał Bernardyński (nieparzyste nr 1 – 9) ul. Warszawska (nieparzyste nr 1 – 11) ul. Wodna (nieparzyste nr 1 – 7 i parzyste nr 2 – 4) ul. Zamkowa ul. Złota (nieparzyste nr 1 – 31 i parzyste nr 2 – 20a)

  17.  Rada Osiedla Śródmieście II
    •  Siedziba:  Szkoła Podstawowa nr 16 ul. Fabryczna 13-15, Telefon:  603 884 102
    •  Przewodniczący Rady:  Michał Niewiejski
    •  Przewodniczący Zarządu:  Saša Bošnjak
    • Wykaz ulic wchodzących w skład rady:

      Al. Wojska Polskiego (nieparzyste nr 103 – 113) Al. Wolności ul. Bankowa ul. Berka Joselewicza ul. Bolesława Rumińskiego ul. Czaszkowska ul. Częstochowska (nieparzyste nr 1 – 33 i parzyste nr 2) ul. Fabryczna ul. Fryderyka Chopina (parzyste nr 24 – 28 i nieparzyste nr 25 – 27) ul. Gołębia ul. Harcerska (nieparzyste nr 1 – 15) ul. Jasna ul. Kazimierza Pułaskiego ul. Kredytowa ul. Krótka ul. Kwiatowa ul. Lotnicza ul. Mikołaja Kopernika (parzyste teren niezabudowany i nieparzyste nr 1 – 21) ul. Mostowa ul. Nowy Świat (parzyste nr 2 – 46) ul. Ogrodowa (parzyste nr 2 – 8 i nieparzyste nr 1 – 9) Plac Wojciecha Bogusławskiego ul. Podgórze ul. Poznańska (nieparzyste nr 1 – 13) ul. Wojciecha Jabłkowskiego ul. Szkolna ul. Śródmiejska (nieparzyste nr 27 – 43 i parzyste nr 18 – 36) ul. Tadeusza Kościuszki (nieparzyste nr 1 – 23 i parzyste nr 2 – 24) ul. Teatralna ul. Towarowa ul. Ułańska Wał Staromiejski ul. Wronia ul. Wspólna

  18.  Rada Osiedla Szczypiorno
    •  Siedziba:  ul. 25 Pułku Artylerii 4-8 (Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 2), Telefon:  +48 62 7687119
    •  Przewodniczący Rady:  Edward Prus
    •  Przewodniczący Zarządu:  Andrzej Rysiowski
    • Wykaz ulic wchodzących w skład rady:

      ul. Daleka ul. Domowa ul. 25 Dywizji ul. Gościnna ul. Inwestorska (nieparzyste od nr 23 do granic miasta i parzyste od nr 18 do granic miasta) ul. Opłotki ul. Piechurów ul. Pogodna (nieparzyste nr 1 – 71 i parzyste nr 2 – 66) ul. Poranna ul. Potulna ul. Promienna ul. 25 Pułku Artylerii ul. 29 Pułku Piechoty ul. Radosna ul. Sąsiedzka ul. Starowiejska ul. Szczypiornicka ul. Tylna (parzyste nr 16 – 30) ul. Ukraińska ul. Wesoła ul. Wrocławska (nieparzyste nr 83 – 305 i parzyste nr 52 – 298a)

  19.  Rada Osiedla Tyniec
    •  Siedziba:  ul. Żwirki i Wigury 13 (Szkoła Podstawowa Nr 9), Telefon:  +48 625021195
    •  Przewodniczący Rady:  Przemysław Miklas
    •  Przewodniczący Zarządu:  Agnieszka Fiechowska
    • Wykaz ulic wchodzących w skład rady:

      ul. Bolesława Prusa ul. Bolesława Skarżyńskiego ul. Braci Niemojowskich ul. Cezarego Biernackiego ul. Ciepła ul. Franciszka Kopernickiego ul. Gen. Edmunda Taczanowskiego ul. Gronowa ul. Henryka Melcera ul. Hoża ul. Juliana Miłkowskiego ul. Józefa Raciborskiego ul. Józefa Radoszewskiego ul. Józefa Radwana ul. Józefa Szaniawskiego ul. Kasztelańska ul. Ludwika Idzikowskiego ul. Ludwika Perzyny ul. Łódzka (parzyste nr 2 – 106) ul. Miła ul. Owsiana ul. Piesza ul. Piwna ul. Przesmyk ul. Pszenna ul. Rolna ul. Różana ul. Stanisława Moniuszki ul. Stefana Dybowskiego ul. Spokojna ul. Ślepa ul. Tyniecka ul. Warszawska (nieparzyste nr 17 – 101b) ul. Więzienna ul. Winiarska ul. Wrzosowa ul. Wyjazdowa ul. Zbożowa ul. Jana Zemełki ul. Żwirki i Wigury ul. Żytnia

  20.  Rada Osiedla Widok
    •  Siedziba:  ul. Serbinowska 1a, Telefon:  BRAK
    •  Przewodniczący Rady: 
    •  Przewodniczący Zarządu:  nie dokonano wyboru Rady Osiedla
    • Wykaz ulic wchodzących w skład rady:

      Al. Wojska Polskiego (parzyste nr 64 – 100) ul. Józefa Bema ul. Graniczna (parzyste nr 2 – 58) ul. Kielecka ul. Adama Mickiewicza (nieparzyste nr 5 – 11 i parzyste 12 – 18) ul. Podmiejska (nieparzyste nr 23 – 29) ul. Polna 2a i 2b ul. Serbinowska (nieparzyste nr 1 – 9a i parzyste nr 2 – 6) ul. Juliusza Słowackiego ul. Widok (nieparzyste nr 53 – 101 i parzyste nr 80 – 104) ul. Żabia

  21.  Rada Osiedla Winiary
    •  Siedziba:  ul. Chełmska 18 (Szkoła Podstawowa Nr 6), Telefon:  603 889 580
    •  Przewodniczący Rady:  Marek Kubisiak
    •  Przewodniczący Zarządu:  Daria Hofman
    • Wykaz ulic wchodzących w skład rady:

      ul. Barska ul. Będzińska ul. Budziszyńska ul. Chełmska ul. Chęcińska ul. Chocimska ul. Cieszyńska ul. Dobrzyńska ul. Dyngusowa ul. Fromborska ul. Gajowa ul. Grabowska ul. Iglasta ul. Jerzego Rubińskiego ul. Kąpielowa ul. Kołobrzeska ul. Kozienicka ul. Krakowska ul. Kruszwicka ul. Kujawska ul. Lajkonika (nieparzyste nr 1 – 25 i parzyste nr 2 – 20) ul. Legnicka ul. Leśna ul. Lęborska ul. Lisia ul. Lubelska ul. Łomżyńska ul. Łowicka ul. Łódzka (nieparzyste nr 131 – 263 i parzyste nr 108 – 248) ul. Malborska ul. Marzanny ul. Mazowiecka ul. Migdałowa ul. Nałęczowska ul. Nędzerzewska ul. Niedzicka ul. Nieszawska ul. Okrąglicka ul. Opatowiecka ul. Piaszczysta ul. Podleśna ul. Polanka ul. Połaniecka ul. Racławicka ul. Raszyńska ul. Sandomierska ul. Sarnia ul. Sieradzka ul. Tęczyńska ul. Tuszyńska ul. Uniejowska ul. Wiosenna ul. Zajęcza

  22.  Rada Osiedla XXV Lecia
    •  Siedziba:  ul. Serbinowska 25-27, Telefon: 
    •  Przewodniczący Rady:  Porada Artur
    •  Przewodniczący Zarządu:  Głuszowski Tomasz
    • Wykaz ulic wchodzących w skład rady:

      Al. Wojska Polskiego (nieparzyste nr 47 – 53a) ul. Biskupicka (nieparzyste nr 1 – 3) ul. Dworcowa (nieparzyste – teren niezabudowany) ul. Energetyków ul. Górnośląska (nieparzyste nr 67, 69 – 83 i parzyste nr 82 – 84) ul. Mała ul. Miast Partnerskich ul. Podmiejska (nieparzyste nr 1 – 21 i parzyste nr 2 – 22) ul. Serbinowska (nieparzyste nr 11 – 29) ul. Tylna (parzyste nr 2 – 14 i nieparzyste nr 1 – 15) ul. Wrocławska (nieparzyste nr 1 – 81 i parzyste nr 2 – 50d)

  23.  Rada Osiedla Zagorzynek
    •  Siedziba:  ul. Beskidzka 5, Telefon:  571 315 401
    •  Przewodniczący Rady:  Agnieszka Banasiak
    •  Przewodniczący Zarządu:  Krzysztof Figiel
    • Wykaz ulic wchodzących w skład rady:

      ul. Babiogórska ul. Baligrodzka ul. Beskidzka ul. Bieszczadzka ul. Błotna ul. Bukowińska ul. Chłopska ul. Chochołowska ul. Dusznicka ul. Dworcowa (parzyste nr 18 – 20) ul. Działkowa ul. Głogowska ul. Grunwaldzka ul. Halna ul. Izerska ul. Karkonoska ul. Karpacka ul. Kłodzka ul. Kmieca (parzyste nr 28 – 96) ul. Łomnicka ul. Łysogórska ul. Metalowców ul. Noskowska ul. Obozowa ul. Pienińska ul. Piwonicka Plac Bogurodzicy ul. Powstańców Wielkopolskich ul. Skalna ul. Smolna ul. Smrekowa ul. Sokolnicka ul. Spółdzielcza ul. Sudecka ul. Sulisławicka (nieparzyste nr 1 – 17 i parzyste nr 2 – 40) ul. Śnieżna ul. Świętokrzyska ul. Tatrzańska ul. Torowa (nieparzyste nr 1 – 101 i parzyste nr 2 – 12) ul. Zachodnia (nieparzyste nr 1 – 23 i parzyste nr 2 – 30) ul. Zagorzynek ul. Zakopiańska ul. Źródlana

  24.  Rada Sołectwa Dobrzec
    •  Siedziba:  ul. Św. Michała 91 , Telefon:  +48 661946891
    •  Przewodniczący Rady:  Sołtys Roman Różalski
    • Wykaz ulic wchodzących w skład rady:

      ul. Biskupicka (parzyste nr 24 – 28) ul. Bursztynowa ul. Inwestorska (nieparzyste 1 - 21 i parzyste 2 - 16) ul. Kąpie ul. Maciejkowa ul. Piekart ul. Strażaków Ochotników ul. Szlachecka ul. Świętego Michała ul. Tylna (nieparzyste nr 17 – 23)

  25.  Rada Sołectwa Sulisławice
    •  Siedziba:  ul. Sulisławicka 106, Telefon:  +48 661 946 890
    •  Przewodniczący Rady:  Sołtys Karolina Sadowska
    • Wykaz ulic wchodzących w skład rady:

      ul. Andrzeja i Olgi Małkowskich ul. Celtycka (nieparzyste nr 125 – 197 i parzyste nr 92 – 196) ul. Gen. Józefa Hallera ul. Gen. Mieczysława Smorawińskiego ul. Gen. Stefana Roweckiego „GROTA” ul. Grecka ul. Krajobrazowa ul. Lechosławska ul. Malownicza ul. Milenijna ul. Nektarowa ul. Olszynowa ul. Pałacowa ul. Panoramiczna ul. Pasieczna ul. Pejzażowa ul. Powstańców Kościuszkowskich ul. Powstańców Listopadowych ul. Powstańców Styczniowych ul. Powstańców Śląskich ul. Powstańców Warszawskich ul. Romańska (nieparzyste nr 21 – 165 i parzyste nr 22 – 162) ul. Sulisławicka (nieparzyste nr 19 – 91 i parzyste nr 42 – 110) ul. Szarych Szeregów ul. Zachodnia (nieparzyste nr 47 – 89 i parzyste nr 32 – 94)

  26.  Rada Sołectwa Sulisławice Kolonia
    •  Siedziba:  Mieszkanie sołtysa, Telefon:  +48 661946892
    •  Przewodniczący Rady:  Sołtys Zofia Kaczmarek
    • Wykaz ulic wchodzących w skład rady:

      ul. Pogodna (nieparzyste nr 73 – 165 i parzyste nr 68 – 160) ul. Piotra Sulisławskiego ul. Świetlana ul. Zachodnia (nieparzyste nr 25 – 45)

od 25.09.2003r. strona http://www.bip.kalisz.pl była już odwiedzana: 3 626 967 razy, aktualnie na stronie przebywa: 0 osób.

Data ostatniej aktualizacji:  Poniedziałek, 18 grudzień 2017 o godz. 21:06   kontakt: agoral@um.kalisz.pl