Rozmiar tekstu:AAA     Kolor tekstu:     Kolor tła:      Język:
 Wyszukuj po słowie:   

 Wykaz ulic i placów oznaczonych 


1. wykaz ulic i placów w Kaliszu stan na 06 czerwca 2018 r.

Achajska Agrestowa Akacjowa Aleja Gen. Władysława Sikorskiego Aleja Ks. Jerzego Popiełuszki Aleja Walecznych Aleja Wojska Polskiego Aleja Wolności Aleksandryjska Antyczna Armii Krajowej Artylerzystów Adama Asnyka Ateńska Babina Babiogórska Baligrodzka Bankowa Barska Baśniowa Batalionu Parasol Bażancia Józefa Bema Beskidzka Będzińska Cezarego Biernackiego Bieszczadzka Biskupia Biskupicka Biwakowa Bizantyjska Błotna Boczna Bogumiła i Barbary Wojciecha Bogusławskiego Bolesława Chrobrego Bolesława Krzywoustego Bolesława Pobożnego Borkowska Botaniczna Tadeusza Boya – Żeleńskiego Braci Gillerów Braci Niemojowskich Browarna Brzoskwiniowa Brzozowa Budowlanych Budziszyńska Ignacego Adama Bujnickiego Bukowa Bukowińska Juliusza Bursche Bursztynowa Cegielniana Celtycka Cementowa Ceramiczna Józefa Chełmońskiego Chełmska Chęcińska Chłodna Chłopska Chmielna Chochołowska Chocimska Adama Chodyńskiego Fryderyka Chopina Ciasna Cicha Ciepła Ciesielska Cieszyńska Cisowa Cmentarna Cyprysowa Czarna Droga Czaszkowska Czereśniowa Częstochowska Czołgistów Dacka Daleka Dalmacka Jarosława Dąbrowskiego Marii Dąbrowskiej Dębowa Długa Jana Długosza Dobra Dobrzecka Dobrzyńska Dolna Domowa Do Strugi Dożynkowa Drukarzy Duktowa Dusznicka Dworcowa Benedykta Dybowskiego Dyngusowa 25 Dywizji Działkowa Egipska Elektryczna Energetyków Etruska Fabryczna Fenicka Gustawa Arnolda Fibigera Franciszkańska Aleksandra Fredry Fromborska Gajowa Gajusza Galijska Galla Anonima Garbarska Garncarska Gdańska Gdyńska Gen. Józefa Hallera Gen. Ryszarda Kuklińskiego Gen. Stanisława Rostworowskiego Gen. Stefana Roweckiego „Grota” Gen. Mieczysława Smorawińskiego Gen. Edmunda Taczanowskiego Geodetów Gliniana Głogowska Główny Rynek Cypriana Godebskiego Gołębia Gościnna Gotów Górna Górnośląska Grabowa Grabowska Graniczna Grecka Grobla Grodzka Gronowa Grunwaldzka Grzybowa Gwiaździsta Halna Handlowa Harcerska Helska Henryka Brodatego Hoża Hutników Ludwika Idzikowskiego Iglasta Inwestorska Izerska Wojciecha Jabłkowskiego Jagodowa Jałowcowa Jarzębinowa Jasna Jaśminowa Jesionowa Jodłowa Berka Joselewicza Kadecka Kalinowa Kanonicka Karkonoska Mieczysława Karłowicza Karpacka Feliksa Karśnickiego Kasztanowa Kasztelańska Kaszubska Stanisława Kaszyńskiego Kazimierza Wielkiego Kazimierzowska Kąpie Kąpielowa Kątna Kielecka Klonowa Kłodzka Kmieca Kniejowa Jana Kochanowskiego Kokanińska Kolegialna Kolejowa Kołobrzeska Konińska Marii Konopnickiej Franciszka Kopernickiego Mikołaja Kopernika Koralowa Korczak Augustyna Kordeckiego Juliusza Kossaka Kosynierów Koszałka Opałka Tadeusza Kościuszki Kowalska Kozienicka Krajobrazowa Krakowska Ignacego Kraszewskiego Kredytowa Kresowa Kręta Krótka Krucza Kruszwicka Krzywa Ks. Wacława Blizińskiego Ks. Henryka Kaczorowskiego Ks. Stanisława Piotrowskiego Ks. Józefa Sieradzana Ks. Bolesława Stefaniaka Książęca Księżnej Jolanty Tadeusza Kubalskiego Kubusia Puchatka Kujawska Tadeusza Kulisiewicza Kwiatowa Kwiatów Polskich Lajkonika Latyńska Lawendowa Lechicka Lechosławska Legionów Legnicka Leśna Leszczynowa Lęborska Lipowa Lisia Lotnicza Lubelska Ludowa Łazienna Łączna Łąkowa Łęgowa Łomnicka Łomżyńska Łowicka Łowiecka Łódzka Łucznicza Łużycka Łysogórska Macedońska Maciejkowa 3 Maja Majkowska Makowa Kornela Makuszyńskiego Karola Malaperta Malborska Malinowa Malownicza Mała Andrzeja i Olgi Małkowskich Mariańska Marka Marynarska Marzanny Mazowiecka Mazurska Henryka Melcera Metalowców Miast Partnerskich Piotra Michałowskiego Adama Mickiewicza Mieczysława Starego Miedziana Mieszka I Migdałowa Milenijna Miła Juliana Miłkowskiego Czesława Miłosza Miodowa Młynarska Modrzewiowa Stanisława Moniuszki Gustawa Morcinka Morelowa Mostowa Murarska Mylna Myśliwska Nad Prosną Nałęczowska Zofii Nałkowskiej Gabriela Narutowicza Nektarowa Nędzerzewska Niecała Niedzicka Niedźwiedzia Nieszawska Niska Cypriana Kamila Norwida Noskowska Nowy Rynek Nowy Świat Obozowa Obywatelska Ogniskowa Ogrodowa Okrąglicka Olszowa Olszynowa Opatowiecka Opłotki Orzechowa Osadnicza Juliusza Osterwy Ostrowska Stefana Otwinowskiego Owsiana Ignacego Paderewskiego Pałacowa Panońska Panoramiczna Paprotna Alfonsa Parczewskiego Park Miejski Parkowa Partyzantów Pasieczna Pasterska Pejzażowa Perska Ludwika Perzyny Piaszczysta Piechurów Piekarska Piekart Pienińska Piesza Józefa Piłsudskiego Pionierska Pisankowa Piskorzewie Piskorzewska Piwna Piwonicka Plac Bogurodzicy Plac Bohaterów Westerplatte Plac Wojciecha Bogusławskiego Plac Jana Pawła II Plac Jana Kilińskiego Plac Świętego Józefa Platanowa Podgórze Władysława Podkowińskiego Podleśna Podmiejska Pogodna Pokrzywnicka Polanka Edwarda Polanowskiego Poligonowa Polna Połabska Połaniecka Południowa Pomorska Pontonowa Poranna Porzeczkowa Potokowa Potulna Powstańców Kościuszkowskich Powstańców Listopadowych Powstańców Styczniowych Powstańców Śląskich Powstańców Warszawskich Powstańców Wielkopolskich Poziomkowa Poznańska Północna Prastara Promienna Prosta Próżna Bolesława Prusa Prymasa Stefana Wyszyńskiego Przebierańców Przechodnia Przemysłowa Przesiekowa Przesmyk Przęślik Przybrzeżna Pszenna Ptasia Ptolemeusza Pucka Kazimierza Pułaskiego 25 Pułku Artylerii 29 Pułku Piechoty Pusta Józefa Raciborskiego Racławicka Radosna Józefa Radoszewskiego Józefa Radwana Rajskowska Raszyńska Mikołaja Reja Władysława Reymonta Robotnicza Rodowa Stefana Rogozińskiego Rolna Romańska Rondo Gen. Franciszka Altera Rondo Celtyckie Rondo Dobrzec Rondo Janusza Korczaka Rondo Klaudiusza Ptolemeusza Rondo Rzymskie Rondo NSZZ „Solidarność” Rondo Starożytne Rondo Wiceadmirała Jerzego Włodzimierza Świrskiego Rondo na Trakcie Wieluńskim Rondo Unii Europejskiej Rondo Westerplatte Rondo Żołnierzy Niezłomnych Różana Róży Wiatrów Jerzego Rubińskiego Rusałki Rybacka Rycerska Rzeczna Rzemieślnicza Rzeźnicza Rzymska Sadowa Sandomierska Saperska Sarmacka Sarnia Sąsiedzka Serbinowska Henryka Sienkiewicza Sieradzka Siewna Skalmierzycka Skalna Skarszewska Bolesława Skarżyńskiego Marii Skłodowskiej - Curie Słoneczna Juliusza Słowackiego Słowiańska Smolna Smrekowa Sobótki Sokolnicka Sopocka Sosnowa Spacerowa Spartańska Spokojna Sportowa Spółdzielcza Srebrna Leopolda Staffa Walentego Stanczukowskiego Jana Stanisławskiego Stare Miasto Starowiejska Starożytna Stanisława Staszica Stawiszyńska Stefana Batorego Stolarska Strażaków Ochotników Strzelecka Sudecka Sukiennicza Sulisławicka Piotra Sulisławskiego Józefa Sułkowskiego Sylwiusza Szałasowa Józefa Szaniawskiego Szarych Szeregów Szczypiornicka Szeroka Szewska Szklarska Szkolna Szlak Bursztynowy Szlachecka Sylwestra Szpilowskiego Szrenicka Szwedzka Karola Szymanowskiego Ślepa Śnieżna Śródmiejska Świerkowa Świetlana Świętego Michała Świętego Stanisława Świętokrzyska Tacyta Tarczowa Targowa Tatrzańska Teatralna Termopilska Tęczowa Tęczyńska Topiel Topolowa Toporowa Torowa Toruńska Towarowa Tracka Turowa Tuszyńska Juliana Tuwima Tylna Tyniecka Ukraińska Ułańska Uniejowska Urzędnicza Wał Bernardyński Wał Jagielloński Wał Jana Matejki Wał Piastowski Wał Staromiejski Józefa Wanata Wapienna Warszawska Wąska Wczasowa Wenedów Wesoła Wiankowa Wiatraki Widok Wiejska Wielka Henryka Wieniawskiego Wierzbowa Więzienna Winiarska Wiosenna Wioślarska Wiśniowa Władysława Jagiełły Władysława Łokietka Włókniarzy Wodna Wojciecha z Brudzewa Stanisława Wojciechowskiego Wrocławska Wronia Wrzesińska Wrzosowa Wspólna Leona Wyczółkowskiego Wydarte Wygon Wyjazdowa Wykopaliskowa Wypoczynkowa Wysoka Stanisława Wyspiańskiego Zachodnia Zacisze Jana Onufrego Zagłoby Zagorzynek Zajęcza Zakopiańska Zamkowa Zapiecek Zawodzie Zbożowa Zdrojowa Jana Zemełki Zgodna Zielona Zimna Zjazd Złota Źródlana Żabia Żelazna Stefana Żeromskiego Żołnierska Żwirki i Wigury Żwirowa Żytnia


Pobierz wykaz ulic i placów w Kaliszu stan na 06 czerwca 2018 r.Pobierz      informacje o ogłoszeniu

2. wykaz ulic i placów w Kaliszu stan na 26 marca 2018 r.

Achajska Agrestowa Akacjowa Aleja Gen. Władysława Sikorskiego Aleja Ks. Jerzego Popiełuszki Aleja Walecznych Aleja Wojska Polskiego Aleja Wolności Aleksandryjska Antyczna Armii Krajowej Artylerzystów Adama Asnyka Ateńska Babina Babiogórska Baligrodzka Bankowa Barska Baśniowa Batalionu Parasol Bażancia Józefa Bema Beskidzka Będzińska Cezarego Biernackiego Bieszczadzka Biskupia Biskupicka Biwakowa Bizantyjska Błotna Boczna Bogumiła i Barbary Wojciecha Bogusławskiego Bolesława Chrobrego Bolesława Krzywoustego Bolesława Pobożnego Borkowska Botaniczna Tadeusza Boya – Żeleńskiego Braci Gillerów Braci Niemojowskich Browarna Brzoskwiniowa Brzozowa Budowlanych Budziszyńska Ignacego Adama Bujnickiego Bukowa Bukowińska Juliusza Bursche Bursztynowa Cegielniana Celtycka Cementowa Ceramiczna Józefa Chełmońskiego Chełmska Chęcińska Chłodna Chłopska Chmielna Chochołowska Chocimska Adama Chodyńskiego Fryderyka Chopina Ciasna Cicha Ciepła Ciesielska Cieszyńska Cisowa Cmentarna Cyprysowa Czarna Droga Czaszkowska Czereśniowa Częstochowska Czołgistów Dacka Daleka Jarosława Dąbrowskiego Marii Dąbrowskiej Dębowa Długa Jana Długosza Dobra Dobrzecka Dobrzyńska Dolna Domowa Do Strugi Dożynkowa Drukarzy Duktowa Dusznicka Dworcowa Benedykta Dybowskiego Dyngusowa 25 Dywizji Działkowa Egipska Elektryczna Energetyków Etruska Fabryczna Gustawa Arnolda Fibigera Franciszkańska Aleksandra Fredry Fromborska Gajowa Gajusza Galijska Galla Anonima Garbarska Garncarska Gdańska Gdyńska Gen. Józefa Hallera Gen. Ryszarda Kuklińskiego Gen. Stanisława Rostworowskiego Gen. Stefana Roweckiego „Grota” Gen. Mieczysława Smorawińskiego Gen. Edmunda Taczanowskiego Geodetów Gliniana Głogowska Główny Rynek Cypriana Godebskiego Gołębia Gościnna Gotów Górna Górnośląska Grabowa Grabowska Graniczna Grecka Grobla Grodzka Gronowa Grunwaldzka Grzybowa Gwiaździsta Halna Handlowa Harcerska Helska Henryka Brodatego Hoża Hutników Ludwika Idzikowskiego Iglasta Inwestorska Izerska Wojciecha Jabłkowskiego Jagodowa Jałowcowa Jarzębinowa Jasna Jaśminowa Jesionowa Jodłowa Berka Joselewicza Kadecka Kalinowa Kanonicka Karkonoska Mieczysława Karłowicza Karpacka Feliksa Karśnickiego Kasztanowa Kasztelańska Kaszubska Stanisława Kaszyńskiego Kazimierza Wielkiego Kazimierzowska Kąpie Kąpielowa Kątna Kielecka Klonowa Kłodzka Kmieca Kniejowa Jana Kochanowskiego Kokanińska Kolegialna Kolejowa Kołobrzeska Konińska Marii Konopnickiej Franciszka Kopernickiego Mikołaja Kopernika Koralowa Korczak Augustyna Kordeckiego Juliusza Kossaka Kosynierów Koszałka Opałka Tadeusza Kościuszki Kowalska Kozienicka Krajobrazowa Krakowska Ignacego Kraszewskiego Kredytowa Kresowa Kręta Krótka Krucza Kruszwicka Krzywa Ks. Wacława Blizińskiego Ks. Henryka Kaczorowskiego Ks. Stanisława Piotrowskiego Ks. Józefa Sieradzana Ks. Bolesława Stefaniaka Książęca Księżnej Jolanty Tadeusza Kubalskiego Kubusia Puchatka Kujawska Tadeusza Kulisiewicza Kwiatowa Kwiatów Polskich Lajkonika Latyńska Lawendowa Lechicka Lechosławska Legionów Legnicka Leśna Leszczynowa Lęborska Lipowa Lisia Lotnicza Lubelska Ludowa Łazienna Łączna Łąkowa Łęgowa Łomnicka Łomżyńska Łowicka Łowiecka Łódzka Łucznicza Łużycka Łysogórska Macedońska Maciejkowa 3 Maja Majkowska Makowa Kornela Makuszyńskiego Karola Malaperta Malborska Malinowa Malownicza Mała Andrzeja i Olgi Małkowskich Mariańska Marka Marynarska Marzanny Mazowiecka Mazurska Henryka Melcera Metalowców Miast Partnerskich Piotra Michałowskiego Adama Mickiewicza Mieczysława Starego Miedziana Mieszka I Migdałowa Milenijna Miła Juliana Miłkowskiego Czesława Miłosza Miodowa Młynarska Modrzewiowa Stanisława Moniuszki Gustawa Morcinka Morelowa Mostowa Murarska Mylna Myśliwska Nad Prosną Nałęczowska Zofii Nałkowskiej Gabriela Narutowicza Nektarowa Nędzerzewska Niecała Niedzicka Niedźwiedzia Nieszawska Niska Cypriana Kamila Norwida Noskowska Nowy Rynek Nowy Świat Obozowa Obywatelska Ogniskowa Ogrodowa Okrąglicka Olszowa Olszynowa Opatowiecka Opłotki Orzechowa Osadnicza Juliusza Osterwy Ostrowska Stefana Otwinowskiego Owsiana Ignacego Paderewskiego Pałacowa Panońska Panoramiczna Paprotna Alfonsa Parczewskiego Park Miejski Parkowa Partyzantów Pasieczna Pasterska Pejzażowa Perska Ludwika Perzyny Piaszczysta Piechurów Piekarska Piekart Pienińska Piesza Józefa Piłsudskiego Pionierska Pisankowa Piskorzewie Piskorzewska Piwna Piwonicka Plac Bogurodzicy Plac Bohaterów Westerplatte Plac Wojciecha Bogusławskiego Plac Jana Pawła II Plac Jana Kilińskiego Plac Świętego Józefa Platanowa Podgórze Władysława Podkowińskiego Podleśna Podmiejska Pogodna Pokrzywnicka Polanka Edwarda Polanowskiego Poligonowa Polna Połaniecka Południowa Pomorska Pontonowa Poranna Porzeczkowa Potokowa Potulna Powstańców Kościuszkowskich Powstańców Listopadowych Powstańców Styczniowych Powstańców Śląskich Powstańców Warszawskich Powstańców Wielkopolskich Poziomkowa Poznańska Północna Prastara Promienna Prosta Próżna Bolesława Prusa Prymasa Stefana Wyszyńskiego Przebierańców Przechodnia Przemysłowa Przesiekowa Przesmyk Przęślik Przybrzeżna Pszenna Ptasia Ptolemeusza Pucka Kazimierza Pułaskiego 25 Pułku Artylerii 29 Pułku Piechoty Pusta Józefa Raciborskiego Racławicka Radosna Józefa Radoszewskiego Józefa Radwana Rajskowska Raszyńska Mikołaja Reja Władysława Reymonta Robotnicza Rodowa Stefana Rogozińskiego Rolna Romańska Rondo Gen. Franciszka Altera Rondo Celtyckie Rondo Dobrzec Rondo Janusza Korczaka Rondo Klaudiusza Ptolemeusza Rondo Rzymskie Rondo NSZZ „Solidarność” Rondo Starożytne Rondo Wiceadmirała Jerzego Włodzimierza Świrskiego Rondo na Trakcie Wieluńskim Rondo Unii Europejskiej Rondo Westerplatte Rondo Żołnierzy Niezłomnych Różana Róży Wiatrów Jerzego Rubińskiego Rusałki Rybacka Rycerska Rzeczna Rzemieślnicza Rzeźnicza Rzymska Sadowa Sandomierska Saperska Sarmacka Sarnia Sąsiedzka Serbinowska Henryka Sienkiewicza Sieradzka Siewna Skalmierzycka Skalna Skarszewska Bolesława Skarżyńskiego Marii Skłodowskiej - Curie Słoneczna Juliusza Słowackiego Słowiańska Smolna Smrekowa Sobótki Sokolnicka Sopocka Sosnowa Spacerowa Spartańska Spokojna Sportowa Spółdzielcza Srebrna Leopolda Staffa Walentego Stanczukowskiego Jana Stanisławskiego Stare Miasto Starowiejska Starożytna Stanisława Staszica Stawiszyńska Stefana Batorego Stolarska Strażaków Ochotników Strzelecka Sudecka Sukiennicza Sulisławicka Piotra Sulisławskiego Józefa Sułkowskiego Sylwiusza Szałasowa Józefa Szaniawskiego Szarych Szeregów Szczypiornicka Szeroka Szewska Szklarska Szkolna Szlak Bursztynowy Szlachecka Sylwestra Szpilowskiego Szrenicka Szwedzka Karola Szymanowskiego Ślepa Śnieżna Śródmiejska Świerkowa Świetlana Świętego Michała Świętego Stanisława Świętokrzyska Tacyta Tarczowa Targowa Tatrzańska Teatralna Termopilska Tęczowa Tęczyńska Topiel Topolowa Toporowa Torowa Toruńska Towarowa Tracka Turowa Tuszyńska Juliana Tuwima Tylna Tyniecka Ukraińska Ułańska Uniejowska Urzędnicza Wał Bernardyński Wał Jagielloński Wał Jana Matejki Wał Piastowski Wał Staromiejski Józefa Wanata Wapienna Warszawska Wąska Wczasowa Wenedów Wesoła Wiankowa Wiatraki Widok Wiejska Wielka Henryka Wieniawskiego Wierzbowa Więzienna Winiarska Wiosenna Wioślarska Wiśniowa Władysława Jagiełły Władysława Łokietka Włókniarzy Wodna Wojciecha z Brudzewa Stanisława Wojciechowskiego Wrocławska Wronia Wrzesińska Wrzosowa Wspólna Leona Wyczółkowskiego Wydarte Wygon Wyjazdowa Wykopaliskowa Wypoczynkowa Wysoka Stanisława Wyspiańskiego Zachodnia Zacisze Jana Onufrego Zagłoby Zagorzynek Zajęcza Zakopiańska Zamkowa Zapiecek Zawodzie Zbożowa Zdrojowa Jana Zemełki Zgodna Zielona Zimna Zjazd Złota Źródlana Żabia Żelazna Stefana Żeromskiego Żołnierska Żwirki i Wigury Żwirowa Żytnia


Pobierz wykaz ulic i placów w Kaliszu stan na 26 marca 2018 r.Pobierz      informacje o ogłoszeniu

3. Wykaz ulic i placów publicznych na terenie Kalisza stan na 23 czerwca 2017 roku

Wykaz ulic i placów publicznych na terenie Miasta Kalisza:

Agrestowa, Akacjowa, Aleja Gen. Władysława Sikorskiego, Aleja Ks. Jerzego Popiełuszki, Aleja Walecznych, Aleja Wojska Polskiego, Aleja Wolności, Aleksandryjska, Antyczna, Armii Krajowej, Artylerzystów, Adama Asnyka, Ateńska, Babina, Babiogórska, Baligrodzka, Bankowa, Barska, Baśniowa, Bażancia, Józefa Bema , Beskidzka, Będzińska, Cezarego Biernackiego , Bieszczadzka, Biskupia, Biskupicka, Biwakowa, Bizantyjska, Błotna, Boczna, Bogumiła i Barbary, Wojciecha Bogusławskiego, Bolesława Chrobrego, Bolesława Krzywoustego, Bolesława Pobożnego, Borkowska, Botaniczna, Tadeusza Boya – Żeleńskiego, Braci Gillerów, Braci Niemojowskich, Browarna, Brzoskwiniowa, Brzozowa, Budowlanych, Budziszyńska, Ignacego Adama Bujnickiego, Bukowa, Bukowińska, Juliusza Bursche, Bursztynowa, Cegielniana, Celtycka, Cementowa, Ceramiczna, Józefa Chełmońskiego , Chełmska, Chęcińska, Chłodna, Chłopska, Chmielna, Chochołowska, Chocimska, Adama Chodyńskiego, Fryderyka Chopina , Ciasna, Cicha, Ciepła, Ciesielska, Cieszyńska, Cisowa, Cmentarna, Cyprysowa, Czarna Droga, Czaszkowska, Czereśniowa, Częstochowska, Czołgistów, Dacka, Daleka, Jarosława Dąbrowskiego , Marii Dąbrowskiej, Dębowa, Długa, Jana Długosza , Dobra, Dobrzecka, Dobrzyńska, Dolna, Domowa, Do Strugi , Dożynkowa, Drukarzy, Duktowa, Dusznicka, Dworcowa, Benedykta Dybowskiego , Dyngusowa, 25 Dywizji, Działkowa, Egipska, Elektryczna, Energetyków, Etruska, Fabryczna, Gustawa Arnolda Fibigera, Franciszkańska, Aleksandra Fredry , Fromborska, Gajowa, Gajusza, Galijska, Galla Anonima, Garbarska, Garncarska, Gdańska, Gdyńska, Gen. Józefa Hallera, Gen. Stanisława Rostworowskiego, Gen. Stefana Roweckiego „Grota”, Gen. Mieczysława Smorawińskiego, Gen. Edmunda Taczanowskiego, Geodetów, Gliniana, Głogowska, Główny Rynek , Cypriana Godebskiego , Gołębia, Gościnna, Gotów, Górna, Górnośląska, Grabowa, Grabowska, Graniczna, Grecka, Grobla, Grodzka, Gronowa, Grunwaldzka, Grzybowa, Gwiaździsta, Halna, Handlowa, Harcerska, Helska, Henryka Brodatego, Hoża, Hutników, Ludwika Idzikowskiego , Iglasta, Inwestorska, Izerska, Wojciecha Jabłkowskiego , Jagodowa, Jałowcowa, Jarzębinowa, Jasna, Jaśminowa, Jesionowa, Jodłowa, Berka Joselewicza, Kadecka, Kalinowa, Kanonicka, Karkonoska, Mieczysława Karłowicza , Karpacka, Feliksa Karśnickiego, Kasztanowa, Kasztelańska, Kaszubska, Stanisława Kaszyńskiego , Kazimierza Wielkiego, Kazimierzowska, Kąpie, Kąpielowa, Kątna, Kielecka, Klonowa, Kłodzka, Kmieca, Kniejowa, Jana Kochanowskiego , Kokanińska, Kolegialna, Kolejowa, Kołobrzeska, Konińska, Marii Konopnickiej , Franciszka Kopernickiego , Mikołaja Kopernika , Koralowa, Korczak, Augustyna Kordeckiego , Juliusza Kossaka , Kosynierów Koszałka Opałka, Tadeusza Kościuszki, Kowalska, Kozienicka, Krajobrazowa, Krakowska, Ignacego Kraszewskiego, Kredytowa, Kresowa, Kręta, Krótka, Krucza, Leona Kruczkowskiego , Kruszwicka, Krzywa, Ks. Wacława Blizińskiego, Ks. Henryka Kaczorowskiego, Ks. Stanisława Piotrowskiego, Ks. Józefa Sieradzana, Ks. Bolesława Stefaniaka, Książęca, Księżnej Jolanty, Tadeusza Kubalskiego , Kubusia Puchatka, Kujawska, Tadeusza Kulisiewicza , Kwiatowa, Kwiatów Polskich, Lajkonika, Lawendowa, Lechicka, Lechosławska, Legionów, Legnicka, Leśna, Lęborska, Lipowa, Lisia, Lotnicza, Lubelska, Ludowa, Łazienna, Łączna, Łąkowa, Łęgowa, Łomnicka, Łomżyńska, Łowicka, Łowiecka, Łódzka, Łucznicza, Łużycka, Łysogórska, Macedońska, Maciejkowa, 3 Maja, Majkowska, Makowa, Kornela Makuszyńskiego , Karola Malaperta, Malborska, Malinowa, Malownicza, Mała, Andrzeja i Olgi Małkowskich, Mariańska, Marka, Marynarska, Marzanny, Mazowiecka, Mazurska, Henryka Melcera , Metalowców, Miast Partnerskich, Piotra Michałowskiego , Adama Mickiewicza , Mieczysława Starego, Miedziana, Mieszka I, Migdałowa, Milenijna, Miła, Juliana Miłkowskiego , Czesława Miłosza, Miodowa, Młynarska, Modrzewiowa, Stanisława Moniuszki , Gustawa Morcinka , Morelowa, Mostowa, Murarska, Mylna, Myśliwska, Nad Prosną, Nałęczowska, Zofii Nałkowskiej , Gabriela Narutowicza , Nektarowa, Nędzerzewska, Niecała, Niedzicka, Niedźwiedzia, Nieszawska, Niska, Cypriana Kamila Norwida, Noskowska, Nowy Rynek, Nowy Świat, Obozowa, Obywatelska, Ogniskowa, Ogrodowa, Okrąglicka, Olszowa, Olszynowa, Opatowiecka, Opłotki, Orzechowa, Osadnicza, Juliusza Osterwy , Ostrowska, Stefana Otwinowskiego, Owsiana, Ignacego Paderewskiego, Pałacowa , Panońska, Panoramiczna, Paprotna, Alfonsa Parczewskiego, Park Miejski, Parkowa, Partyzantów, Pasieczna, Pasterska, Pejzażowa, Perska, Ludwika Perzyny , Piaszczysta, Piechurów, Piekarska, Piekart, Pienińska, Piesza, Józefa Piłsudskiego, Pionierska, Pisankowa, Piskorzewie, Piskorzewska, Piwna, Piwonicka, Plac Bogurodzicy, Plac Bohaterów Westerplatte, Plac Wojciecha Bogusławskiego, Plac Jana Pawła II, Plac Jana Kilińskiego, Plac Świętego Józefa, Platanowa, Podgórze, Władysława Podkowińskiego, Podleśna, Podmiejska, Pogodna, Pokrzywnicka, Polanka, Edwarda Polanowskiego, Poligonowa (ulica w Kościelnej Wsi), Polna, Połaniecka, Południowa, Pomorska, Pontonowa, Poranna, Porzeczkowa, Potokowa, Potulna, Powstańców Kościuszkowskich, Powstańców Listopadowych, Powstańców Styczniowych, Powstańców Śląskich, Powstańców Warszawskich, Powstańców Wielkopolskich, Poziomkowa, Poznańska, Północna, Prastara, Promienna, Prosta, Próżna, Bolesława Prusa , Prymasa Stefana Wyszyńskiego, Przebierańców, Przechodnia, Przemysłowa, Przesiekowa, Przesmyk, Przęślik, Przybrzeżna, Pszenna, Ptasia, Ptolemeusza, Pucka, Kazimierza Pułaskiego , 25 Pułku Artylerii, 29 Pułku Piechoty, Pusta, Józefa Raciborskiego, Racławicka, Radosna, Józefa Radoszewskiego, Józefa Radwana, Rajskowska, Raszyńska, Mikołaja Reja , Władysława Reymonta, Robotnicza, Rodowa, Stefana Rogozińskiego , Rolna, Romańska, Rondo Gen. Franciszka Altera, Rondo Celtyckie, Rondo Dobrzec, Rondo Klaudiusza Ptolemeusza , Rondo Rzymskie, Rondo NSZZ „Solidarność”, Rondo Starożytne, Rondo Wiceadmirała Jerzego Włodzimierza Świrskiego, Rondo na Trakcie Wieluńskim, Rondo Unii Europejskiej, Rondo Westerplatte, Rondo Żołnierzy Niezłomnych, Różana, Róży Wiatrów, Jerzego Rubińskiego, Rusałki, Rybacka, Rycerska, Rzeczna, Rzemieślnicza, Rzeźnicza, Rzymska, Sadowa, Sandomierska, Saperska, Sarmacka, Sarnia, Sąsiedzka, Serbinowska, Henryka Sienkiewicza , Sieradzka, Siewna, Skalmierzycka, Skalna, Skarszewska, Bolesława Skarżyńskiego , Marii Skłodowskiej - Curie, Słoneczna, Juliusza Słowackiego , Słowiańska, Smolna, Smrekowa, Sobótki, Sokolnicka, Sopocka, Sosnowa, Spacerowa, Spartańska, Spokojna, Sportowa, Spółdzielcza, Srebrna, Leopolda Staffa, Walentego Stanczukowskiego, Jana Stanisławskiego, Stare Miasto, Starowiejska, Starożytna, Stanisława Staszica , Stawiszyńska, Stefana Batorego, Stolarska, Strażaków Ochotników, Strzelecka, Sudecka, Sukiennicza, Sulisławicka, Piotra Sulisławskiego, Józefa Sułkowskiego , Sylwiusza, Szałasowa, Józefa Szaniawskiego , Szarych Szeregów, Szczypiornicka, Szeroka, Szewska, Szklarska, Szkolna, Szlak Bursztynowy, Szlachecka, Sylwestra Szpilowskiego, Szrenicka, Szwedzka, Karola Szymanowskiego , Ślepa, Śnieżna, Śródmiejska, Świerkowa, Świetlana, Świętego Michała, Świętego Stanisława, Świętokrzyska, Tacyta, Tarczowa, Targowa, Tatrzańska, Teatralna, Termopilska, Tęczowa, Tęczyńska, Topiel, Topolowa, Toporowa, Torowa, Toruńska, Towarowa, Tracka, Turowa, Tuszyńska, Juliana Tuwima, Tylna, Tyniecka, Ukraińska, Ułańska, Uniejowska, Urzędnicza, Wał Bernardyński, Wał Jagielloński, Wał Jana Matejki, Wał Piastowski, Wał Staromiejski, Józefa Wanata, Wapienna, Warszawska, Wąska, Wczasowa, Wenedów, Wesoła, Wiankowa, Wiatraki, Widok, Wiejska, Wielka, Henryka Wieniawskiego , Wierzbowa, Więzienna, Winiarska, Wiosenna, Wioślarska, Wiśniowa, Władysława Jagiełły, Władysława Łokietka, Włókniarzy, Wodna, Wojciecha z Brudzewa, Stanisława Wojciechowskiego, Wrocławska, Wronia, Wrzesińska, Wrzosowa, Wspólna, Leona Wyczółkowskiego , Wydarte, Wygon, Wyjazdowa, Wykopaliskowa, Wypoczynkowa, Wysoka, Stanisława Wyspiańskiego , Zachodnia, Zacisze, Jana Onufrego Zagłoby , Zagorzynek, Zajęcza, Zakopiańska, Zamkowa, Zapiecek, Zawodzie, Zbożowa, Zdrojowa, Jana Zemełki, Zgodna, Zielona, Zimna, Zjazd, Złota, Źródlana, Żabia, Żelazna, Stefana Żeromskiego, Żołnierska, Żwirki i Wigury, Żwirowa, Żytnia,


Pobierz Wykaz ulic i placów publicznych na terenie Kalisza stan na 23 czerwca 2017 rokuPobierz      informacje o ogłoszeniu

4. Wykaz ulic i placów publicznych na terenie Kalisza

Wykaz ulic i placów publicznych na terenie Miasta Kalisza:

Agrestowa, Akacjowa, Aleja Generała Władysława Sikorskiego, Aleja Ks. Jerzego Popiełuszki, Aleja Walecznych, Aleja Wojska Polskiego, Aleja Wolności, Aleksandryjska, Antyczna, Armii Krajowej, Artylerzystów, Adama Asnyka, Ateńska, Babina, Babiogórska, Baligrodzka, Bankowa, Barska, Baśniowa, Bażancia, Józefa Bema , Beskidzka, Będzińska, Cezarego Biernackiego , Bieszczadzka, Biskupia, Biskupicka, Biwakowa, Bizantyjska, Ks. Wacława Blizińskiego, Błotna, Boczna, Bogumiła i Barbary, Wojciecha Bogusławskiego, Bolesława Chrobrego, Bolesława Krzywoustego, Bolesława Pobożnego, Borkowska, Botaniczna, Tadeusza Boya – Żeleńskiego, Braci Gillerów, Braci Niemojowskich, Browarna, Brzoskwiniowa, Brzozowa, Budowlanych, Budziszyńska, Ignacego Adama Bujnickiego, Bukowa, Bukowińska, Juliusza Bursche, Bursztynowa, Cegielniana, Celtycka, Cementowa, Ceramiczna, Józefa Chełmońskiego , Chełmska, Chęcińska, Chłodna, Chłopska, Chmielna, Chochołowska, Chocimska, Adama Chodyńskiego, Fryderyka Chopina , Ciasna, Cicha, Ciepła, Ciesielska, Cieszyńska, Cisowa, Cmentarna, Cyprysowa, Czarna Droga, Czaszkowska, Czereśniowa, Częstochowska, Czołgistów, Dacka, Daleka, Jarosława Dąbrowskiego , Marii Dąbrowskiej, Dębowa, Długa, Jana Długosza , Dobra, Dobrzecka, Dobrzyńska, Dolna, Domowa, Do Strugi , Dożynkowa, Drukarzy, Duktowa, Dusznicka, Dworcowa, Stefana Dybowskiego , Dyngusowa, 25 Dywizji, Działkowa, Egipska, Elektryczna, Energetyków, Etruska, Fabryczna, Franciszkańska, Aleksandra Fredry , Fromborska, Gajowa, Gajusza, Galijska, Galla Anonima, Garbarska, Garncarska, Gdańska, Gdyńska, Gen. Józefa Hallera, Gen. Stanisława Rostworowskiego, Gen. Stefana Roweckiego „Grota”, Gen. Mieczysława Smorawińskiego, Gen. Edmunda Taczanowskiego, Geodetów, Gliniana, Głogowska, Główny Rynek , Cypriana Godebskiego , Gołębia, Gościnna, Gotów, Górna, Górnośląska, Grabowa, Grabowska, Graniczna, Grecka, Grobla, Grodzka, Gronowa, Grunwaldzka, Grzybowa, Gwiaździsta, Halna, Handlowa, Harcerska, Helska, Henryka Brodatego, Hoża, Hutników, Ludwika Idzikowskiego , Iglasta, Inwestorska, Izerska, Wojciecha Jabłkowskiego , Jagodowa, Jałowcowa, Jarzębinowa, Jasna, Jaśminowa, Jesionowa, Jodłowa, Berka Joselewicza, Ks. Henryka Kaczorowskiego, Kadecka, Kalinowa, Kanonicka, Karkonoska, Mieczysława Karłowicza , Karpacka, Feliksa Karśnickiego, Kasztanowa, Kasztelańska, Kaszubska, Stanisława Kaszyńskiego , Kazimierza Wielkiego, Kazimierzowska, Kąpie, Kąpielowa, Kątna, Kielecka, Klonowa, Kłodzka, Kmieca, Kniejowa, Jana Kochanowskiego , Kokanińska, Kolegialna, Kolejowa, Kołobrzeska, Konińska, Marii Konopnickiej , Franciszka Kopernickiego , Mikołaja Kopernika , Koralowa, Korczak, Augustyna Kordeckiego , Juliusza Kossaka , Kosynierów, Koszałka Opałka, Józefa Koszutskiego , Marii Koszutskiej , Tadeusza Kościuszki, Kowalska, Kozienicka, Krajobrazowa, Krakowska, Ignacego Kraszewskiego, Kredytowa, Kresowa, Kręta, Krótka, Krucza, Leona Kruczkowskiego , Kruszwicka, Krzywa, Książęca, Księżnej Jolanty, Tadeusza Kubalskiego , Kubusia Puchatka, Kujawska, Tadeusza Kulisiewicza , Kwiatowa, Kwiatów Polskich, Lajkonika, Lawendowa, Lechicka, Lechosławska, Legionów, Legnicka, Leśna, Lęborska, Lipowa, Lisia, Lotnicza, Lubelska, Ludowa, Łazienna, Łączna, Łąkowa, Łęgowa, Łomnicka, Łomżyńska, Łowicka, Łowiecka, Łódzka, Łucznicza, Łużycka, Łysogórska, Macedońska, Maciejkowa, 3 Maja, Majkowska, Makowa, Kornela Makuszyńskiego , Karola Malaperta, Malborska, Malinowa, Malownicza, Mała, Andrzeja i Olgi Małkowskich, Mariańska, Marka, Marynarska, Marzanny, Mazowiecka, Mazurska, Henryka Melcera , Metalowców, Miast Partnerskich, Piotra Michałowskiego , Adama Mickiewicza , Mieczysława Starego, Miedziana, Mieszka I, Migdałowa, Milenijna, Miła, Juliana Miłkowskiego , Czesława Miłosza, Miodowa, Młynarska, Modrzewiowa, Stanisława Moniuszki , Gustawa Morcinka , Morelowa, Mostowa, Murarska, Mylna, Myśliwska, Nad Prosną, Nałęczowska, Zofii Nałkowskiej , Gabriela Narutowicza , Nektarowa, Nędzerzewska, Niecała, Niedzicka, Niedźwiedzia, Nieszawska, Niska, Noskowska, Nowy Rynek, Nowy Świat, Obozowa, Obywatelska, Ogniskowa, Ogrodowa, Okrąglicka, Olszowa, Olszynowa, Opatowiecka, Opłotki, Orzechowa, Osadnicza, Juliusza Osterwy , Ostrowska, Stefana Otwinowskiego, Owsiana, Ignacego Paderewskiego, Pałacowa , Panońska, Panoramiczna, Paprotna, Alfonsa Parczewskiego, Park Miejski, Parkowa, Partyzantów, Pasieczna, Pasterska, Pejzażowa, Perska, Ludwika Perzyny , Piaszczysta, Piechurów, Piekarska, Piekart, Pienińska, Piesza, Józefa Piłsudskiego, Pionierska, Ks. Stanisława Piotrowskiego, Pisankowa, Piskorzewie, Piskorzewska, Piwna, Piwonicka, Plac Bogurodzicy, Plac Bohaterów Westerplatte, Plac Wojciecha Bogusławskiego, Plac Jana Pawła II, Plac Jana Kilińskiego, Plac Świętego Józefa, Platanowa, Podgórze, Władysława Podkowińskiego, Podleśna, Podmiejska, Pogodna, Pokrzywnicka, Polanka, Edwarda Polanowskiego, Polna, Połaniecka, Południowa, Pomorska, Pontonowa, Poranna, Porzeczkowa, Potokowa, Potulna, Powstańców Kościuszkowskich, Powstańców Listopadowych, Powstańców Styczniowych, Powstańców Śląskich, Powstańców Warszawskich, Powstańców Wielkopolskich, Poziomkowa, Poznańska, Północna, Prastara, Promienna, Prosta, Próżna, Bolesława Prusa , Przebierańców, Przechodnia, Przemysłowa, Przesiekowa, Przeskok, Przesmyk, Przęślik, Przybrzeżna, Pszenna, Ptasia, Ptolemeusza, Pucka, Kazimierza Pułaskiego , 25 Pułku Artylerii, 29 Pułku Piechoty, Pusta, Józefa Raciborskiego, Racławicka, Radosna, Józefa Radoszewskiego, Józefa Radwana, Rajskowska, Raszyńska, Mikołaja Reja , Robotnicza, Rodowa, Stefana Rogozińskiego , Rolna, Romańska, Rondo Gen. Franciszka Altera, Rondo Celtyckie, Rondo Dobrzec, Rondo Klaudiusza Ptolemeusza , Rondo Rzymskie, Rondo NSZZ „Solidarność”, Rondo Starożytne, Rondo Wiceadmirała Jerzego Włodzimierza Świrskiego, Rondo na Trakcie Wieluńskim, Rondo Unii Europejskiej, Rondo Westerplatte, Rondo Żołnierzy Niezłomnych, Różana, Róży Wiatrów, Jerzego Rubińskiego, Bolesława Rumińskiego , Rusałki, Rybacka, Rycerska, Rzeczna, Rzemieślnicza, Rzeźnicza, Rzymska, Sadowa, Sandomierska, Saperska, Sarmacka, Sarnia, Hanki Sawickiej , Sąsiedzka, Serbinowska, Henryka Sienkiewicza , Ks. Józefa Sieradzana, Sieradzka, Siewna, Skalmierzycka, Skalna, Skarszewska, Bolesława Skarżyńskiego , Marii Skłodowskiej - Curie, Słoneczna, Juliusza Słowackiego , Słowiańska, Smolna, Smrekowa, Sobótki, Sokolnicka, Sopocka, Sosnowa, Spacerowa, Spartańska, Spokojna, Sportowa, Spółdzielcza, Srebrna, Leopolda Staffa, Walentego Stanczukowskiego, Jana Stanisławskiego, Stare Miasto, Starowiejska, Starożytna, Stanisława Staszica , Stawiszyńska, Stefana Batorego, Ks. Bolesława Stefaniaka, Stolarska, Strażaków Ochotników, Strzelecka, Sudecka, Sukiennicza, Sulisławicka, Piotra Sulisławskiego, Józefa Sułkowskiego , Sylwiusza, Szałasowa, Józefa Szaniawskiego , Szarych Szeregów, Szczypiornicka, Lucjana Szenwalda , Szeroka, Szewska, Szklarska, Szkolna, Szlak Bursztynowy, Szlachecka, Sylwestra Szpilowskiego, Szrenicka, Szwedzka, Karola Szymanowskiego , Ślepa, Śnieżna, Śródmiejska, Świerkowa, Świetlana, Świętego Michała, Świętego Stanisława, Świętokrzyska, Tacyta, Tarczowa, Targowa, Tatrzańska, Teatralna, Termopilska, Tęczowa, Tęczyńska, Topiel, Topolowa, Toporowa, Torowa, Toruńska, Towarowa, Tracka, Turowa, Tuszyńska, Juliana Tuwima, Tylna, Tyniecka, Ukraińska, Ułańska, Uniejowska, Urzędnicza, Wał Bernardyński, Wał Jagielloński, Wał Jana Matejki, Wał Piastowski, Wał Staromiejski, Józefa Wanata, Wapienna, Warszawska, Wąska, Wczasowa, Wenedów, Wesoła, Wiankowa, Wiatraki, Widok, Wiejska, Wielka, Henryka Wieniawskiego , Wierzbowa, Więzienna, Winiarska, Wiosenna, Wioślarska, Wiśniowa, Władysława Jagiełły, Władysława Łokietka, Włókniarzy, Wodna, Wojciecha z Brudzewa, Stanisława Wojciechowskiego, Wrocławska, Wronia, Wrzesińska, Wrzosowa, Wspólna, Leona Wyczółkowskiego , Wydarte, Wygon, Wyjazdowa, Wykopaliskowa, Wypoczynkowa, Wysoka, Stanisława Wyspiańskiego , Zachodnia, Jana Onufrego Zagłoby , Zagorzynek, Zajęcza, Zakopiańska, Zamkowa, Zapiecek, Zawodzie, Zbożowa, Zdrojowa, Jana Zemełki, Zgodna, Zielona, Zimna, Zjazd, Złota, Źródlana, Żabia, Żelazna, Stefana Żeromskiego, Żołnierska, Żwirki i Wigury, Żwirowa, Żytnia,


Pobierz Wykaz ulic i placów publicznych na terenie Kalisza Pobierz      informacje o ogłoszeniu





Ostatnia aktualizacja działu: Piątek, 08 czerwiec 2018r. przez: Góral Aleksander
Na podstawie: e-mail
Informację wytworzył: Michał Marczak





od 25.09.2003r. strona http://www.bip.kalisz.pl była już odwiedzana: 3 857 642 razy, aktualnie na stronie przebywa: 0 osób.

Data ostatniej aktualizacji:  Sobota, 15 grudzień 2018 o godz. 15:04   kontakt: agoral@um.kalisz.pl